Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

Kelner-barista do kawiarni restauracji Cafe Rene w Wągrowcu

Data dodania: 2015-01-18 17:07:39
Ważne do: 2015-02-18
Oferta pracy na stanowisko: kelner, barista
Miejsce pracy: Wągrowiec
Branża: gastronomiczna
Wymiar czasu pracy:
Rodzaj umowy:
Wymagane wykształcenie: średnie

Kawiarnia-restauracja Cafe Rene
Oferta pracy:

Kawiarnia-restauracja Cafe Rene w Wągrowcu poszukuje pracowników na stanowisko kelnera/baristy.
Zatrudniona osoba, będzie musiała wykonywać następujące obowiązki:
obsługa kelnerska gości
obsługa baru
obsługa imprez okolicznościowych
dbanie o czystość w lokalu i ogródku
pomoc w organizacji i prowadzeniu warsztatów kulinarnych
pomoc w organizacji imprez

Od kandydatów starających się o pracę wymagane są:
ponadprzeciętna kultura osobista
uczciwość
zaangażowanie
umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
miła aparycja
chęć dalszego rozwoju

Dodatkowym atutem kandydatów będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Cafe Rene zapewnia miłą atmosferę w pracy oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z piastowanym stanowiskiem.

Więcej informacji pod numerem tel.: 602 588 713

Pracodawca: Kawiarnia-restauracja Cafe Rene
Dane kontaktowe:
Rynek 17
62-100 Wągrowiec
tel. 606 554 417

Oferowane zarobki: Brak informacji

Aktualności

Więcej aktualności

Ogłoszenia:

Więcej ogłoszeń

Oferty pracy

Starsze oferty

Losowe zdjęcie

Występ muzyka podczas Dni Europy w 2008 roku

Kanał YouTube
Profil strony w Google+
Profil strony na Facebook