Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

Redakcja informatora turystycznego o Wągrowcu

Wyślij do nas e-mail

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją serwisu www.wagrowiec.co.pl wyślij e-maila na adres: kontakt[małpa]wagrowiec.co.pl

Nasz profil na Google+

Nasz profil na Facebook'u

Informacje na temat redakcji informatora turystycznego o Wągrowcu

Jesteśmy mieszkańcami Wągrowca. Troje spośród czwórki osób tworzących redakcję tego portalu urodziło się i wychowało w tym mieście. Czwarta osoba przeprowadziła się w do Wągrowca w wieku 12 lat.

Stefan: studiuję teologię w Poznaniu, jednak mieszkam w Wągrowcu. Jestem pomysłodawcą portalu. Mam 22 lata i bardzo nie podoba mi się sposób w jaki władze zarządzają moim kochanym miastem.

Marian: jestem spawaczem i amatorsko zajmuję się fotografią. Bardzo lubię jeżdzić rowerem po Wągrowcu i okolicy, jednak strasznie przeszkadzają mi często spotykane zaniedbane miejsca w mieście. Staram się dokumentować wszystko o czym piszemy na portalu. Nie wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa, ale na wszystkie udało mi się otrzymać zgodę na publikację na naszym portalu.

Adam: jestem uczniem szkoły zawodowej, gdzie kształcę się na kierunku technik informatyk. Sam zaprojektowałem i zaprogramowałem serwis. Zajmuję się obsługą techniczną portalu i promowaniem go w Internecie.

Kasia: mieszkam w Wągrowcu od wielu lat i większość zmian, które niszczą wizerunek miasta strasznie mnie denerwuje. Nie podoba mi się również niegospodarność naszych władz, które myślą chyba tylko o własnych zyskach. Tak długo jak się to nie zmieni będę redagowała artykuły wytykające wady wszystkich radnych i burmistrza Wągrowca.

Aktualności

Więcej aktualności

Ogłoszenia:

Więcej ogłoszeń

Oferty pracy

Starsze oferty

Losowe zdjęcie

Jezioro Durowskie podczas zachodu słońca

Reklama
Kanał YouTube
Profil strony w Google+
Profil strony na Facebook