Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

PRACA W NIEMCZECH CZEKA NA CIEBIE 1700-1800 EURO

Typ ogłoszenia: Sprzedaż, kategoria: Praca

Data dodania: 2016-08-18 12:39:59

Firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym zatrudni osoby przy obsłudze maszyn zbrojarskich ? półautomatów i automatów

OPERATOR MASZYN ZBROJARSKICH/ZBROJARZ
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
praca na maszynach do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej
obsługa maszyn tnących, giętarki i automatu do strzemion

Wymagania:
rok doświadczenia jako samodzielny operator maszyn zbrojarskich
minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej
dyspozycyjność

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w rzetelnej firmie budowlanej
wynagrodzenie 1700-1800 euro netto
praca jedno lub dwu zmianowa
długoterminową współpracę
zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy zorganizowane przez Pracodawcę
nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/ZBROJARZ_OPERATOR_MASZYN_ZBROJARSKICH/4886-2927-25-69d-1704.html
lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122
joanna@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471