Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

Inżynier elektryk

Typ ogłoszenia: Za darmo, kategoria: Praca

Data dodania: 2016-04-12 14:17:44

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia (nr 11435) poszukuje dla Klienta, producenta uziemień i ochrony odgromowej, osoby do pracy na stanowisku:

INŻYNIER ELEKTRYK w dziale handlowo-technicznym

Miejsce pracy: Niepruszewo koło Buku

Zadania:
- praca w dziele handlowo-technicznym
- udzielanie telefonicznej informacji w zakresie oferowanych produktów oraz doradztwa technicznego
- kontakty handlowe z dostawcami i odbiorcami
- organizowanie i przeprowadzenie prezentacji w zakresie systemów uziemiających
- udział w procesie doskonalenia produktów

Wymagania:
- wykształcenie inżynierskie (elektryka, energetyka)
- mile widziana znajomość zagadnień z zakresu instalacji systemów uziemiających
- biegła znajomość j. angielskiego
- umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.poznan@antidotum.eu
(w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: ele/nie/2016).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.