Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

Doradca Klienta - Sprzedawca Rekreacja

Typ ogłoszenia: Sprzedaż, kategoria: Praca

Data dodania: 2016-02-22 11:03:48

Miejsce pracy: Wągrowiec

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Wymagamy:

- doświadczenia w handlu (mile widziane)
- znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem
- mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie
- umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon)
- umiejętności prezentacji i negocjacji
- dobrej obsługi komputera (MS Office)
- ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
- zaangażowania w wykonywana pracę
- komunikatywności
- uprzejmości i pogody ducha
- niekaralności

Oferujemy:

- stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu
- benefit w postaci karty multisport

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE ? PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku ?Aplikuj?.