Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

Pilnie Sprzedawca/Pracownik Pomocniczy- Wągrowiec

Typ ogłoszenia: Sprzedaż, kategoria: Praca

Data dodania: 2015-08-19 13:31:47

INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca/ pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Wągrowiec ul.
Stawka 10,70 brutto/premia

Zakres obowiązków:
? Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
? Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach
? Towarowanie i przyjmowanie towaru
? Dbanie o estetykę punktu

Wymagania:
? Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i handlu
? Znajomość zasad obsługi Klienta
? Mile widziany status osoby uczącej się
? Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
? Atrakcyjne warunki zatrudnienia - motywacyjny system premiowy
? Stabilne zatrudnienie
? Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy
? Dłuższą perspektywę współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \\\\\\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\\\\\\\". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami