Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

WĄGROWIEC ? PANOWIE 2-7 MARCA- 16zl/h netto + system premiowy.

Typ ogłoszenia: Sprzedaż, kategoria: Praca

Data dodania: 2015-02-27 11:18:07

Poszukuje Panów promotorów na akcję pilotażową w Wągrowcu.
Termin: 2-7 marca 2015 (od pon do sob -6 dni)
Godziny pracy: pn-pt: 12.00 ? 18.00; sob: 10.00 ? 14.00;
stawka: 16zł/h netto+ system premiowy
Miejsce: punkt sprzedaży w Wągrowcu

obowiązki: obsługa tabletu, zachęcenie klientów do zapoznania się z ofertą, zebranie leadu, przekierowanie do sprzedawcy w przypadku zainteresowania podpisaniem umowy.

Wymagania:
- komunikatywność
- umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami
- zdolności handlowe
- otwartość
- Promotor musi mieć własną białą koszule lub koszulkę polo, czarne lub granatowe spodnie, buty eleganckie;

Szukamy osób dyspozycyjnych przez wszystkie dni akcji!

Zgłoszenia na agency@d-avenuemodels.pl , w temacie ? PROMOTOR WĄGROWIEC, w treści CV, imię, nazwisko, numer telefonu ,wzrost, rozmiar ubrania, min 4 zdjęcia twarzy i sylwetki oraz informację o dyspozycyjności.