Atrakcje turystyczne powiatu wągrowieckiego

Noclegi w Wągrowcu - baza noclegowa

Wągrowiec jest miastem turystycznym, w którym znajduje się ponad 700 miejsc noclegowych. Oferta miasta obejmuje noclegi w hotelach o wysokim standardzie, motelach, pensjonatach, prywatnych kwaterach, a także domkach do wynajęcia. Większość obiektów leży w malowniczych zakątkach miasta. Posiadają one widoki na Jezioro Durowskie, Rgielskie oraz inne czarujące części naszego powiatu.

Hotel Pietrak ★★★★

Hotel Pietrak to czterogwiazdkowy kompleks położony tuż nad Jeziorem Durowskim. Posiada on pokoje 1 oraz 2 osobowe, które pomieszczą 130 osób. W ofercie hotelu znajdują się również apartamenty oraz pokoje typu studio. Goście hotelu mogą korzystać z minibaru i telefonu, a także łazienki w które wyposażony jest każdy pokój noclegowy. Na całym terenie kompleksu jest również dostępny bezprzewodowy Internet. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz wyposażony w windę. Hotel Pietrak posiada 2 restauracje - "Park" i "Nad Jeziorem", które pomieszczą 200 gości. Oprócz tego goście hotelu mogą korzystać z Caffe Baru oraz pubu. Ponadto w powstałej niedawno "Sali Kryształowej" znajduje się restauracja z dwoma antresolami oraz tarasami, która jest zdolna do pomieszczenia aż 300 osób. Goście hotelu mogą korzystać z sali konferencyjnej oraz strzeżonego i niestrzeżonego parkingu. W obiekcie znajduje się również kantor wymiany walut. Hotel Pietrak oferuje organizację uroczystości rodzinnych (komunie, wesela), szkolnych (studniówki) oraz firmowych (szkolenia, konferencje).
Hotel Pietrak w Wągrowcu nad Jeziorem Durowskim
Hotel Pietrak
62-100 Wągrowiec
ul. Kościuszki 47
tel. 67 262 86 07
tel. recepcja hotelu 67 268 58 25
e-mail: wagrowiec@pietrak.pl

Hotel Jamajka ★★★

Trzy gwiazdkowy Hotel Jamajka położony jest w spokojnej okolicy z dala od centrum miasta i zgiełku. Hotel leży nad Jeziorem Rgielskim i swoim gościom oferuje pokoje jedno, dwu oraz trzy osobowe wyposażone w telewizory oraz posiadają dostęp do Internetu. Ęącznie hotel Jamajka posiada 33 miejsca noclegowe. Goście mogą się posilić w restauracji podzielonej na dwie sale - małą mieszczącą 70 osób oraz dużą, która jest przeznaczona do organizowania uroczystości. Przed hotelem znajduje się także niestrzeżony parking.

Hotel Jamajka

62-100 Wągrowiec
ul. Kcyńska 129
tel. 67 268 58 60
e-mail: jamajka_motel@wp.pl

Motel Marcel

Położony pomiędzy Jeziorem Duwowskim a Kobyleckim Motel Marcel oferuje 7 dwuosobowych pokoi oraz jeden pokój jednoosobowy. Wszystkie pokoje posiadają osobne łazienki, telewizory oraz mają dostęp do Internetu. W motelu znajduje się restauracja oraz bar. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą poćwiczyć swoje umiejętności na pobliskich kortach tenisowych.

Motel Marcel
62-100 Wągrowiec
Kobylec, ul. Wągrowiecka 6
tel. 67 262 11 07
e-mail: marcel@mclan.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu

Posiadający 75 miejsc w pokojach dwu oraz trzy osobowych Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu posiada ciekawą propozycję noclegów. Ośrodek posiada wspólne prysznice oraz ubikacje oraz zapewnia całodzienne wyżywienie. Posiada on sportowo widowiskową halę, saunę, siłownię oraz gabinety odnowy biologicznej. Na terenie ośrodka znajdują się również boiska, korty tenisowe, przystań oraz kąpielisko. Za niewielką opłatą można tu wypożyczyć sprzęt wodny i sportowy. Ośrodek posiada restaurację mieszczącą 150 osób oraz jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji
62-100 Wągrowiec
ul. Kościuszki 59
tel. 67 268 53 37
      67 262 24 81
e-mail: osir@wagrowiec.eu
 
Dodaj komentarz:
Użytkownik:
Komentarz:

Komentarze:

Aktualności

Więcej aktualności

Ogłoszenia:

Więcej ogłoszeń

Oferty pracy

Starsze oferty

Losowe zdjęcie

Jezioro Durowskie o zachodzie słońca

Reklama
Kanał YouTube
Profil strony w Google+
Profil strony na Facebook